Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ACCESSORIES |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594194201708 |
| Lenght: | 110 mm / 4,3 inch |
| Width: | 16 mm / 0,6 inch |
| Thickness: | 4 mm / 0,2 inch |
| Weight: | 9 g / 0,3 oz |
| Material: | Leather |
| Color: | Black |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
