Blade: Ceracote Black CAMO, Handle: GRNPU Black, Sheath: Kydex Black
In Stock
| ANVP250-001
EAN: 8594194204754
3.799 Kč
Blade: Ceracote Black CAMO, Handle: GRNPU Olive, Sheath: Kydex Black
In Stock
| ANVP250-002
EAN: 8594194204761
3.799 Kč
Blade: Ceracote Black CAMO, Handle: GRNPU Coyote, Sheath: Kydex Black
In Stock
| ANVP250-003
EAN: 8594194204778
3.799 Kč
Blade: Ceracote Coyote CAMO, Handle: GRNPU Black, Sheath: Kydex Black
In Stock
| ANVP250-004
EAN: 8594194204785
3.799 Kč
Blade: Ceracote Coyote CAMO, Handle: GRNPU Olive, Sheath: Kydex Black
In Stock
| ANVP250-005
EAN: 8594194204792
3.799 Kč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FIXED KNIVES |
|---|---|
| Blade style: | Drop Point |
| Lock type: | Fixed Blade |
| Materials: | |
| Blade material: | Sleipner |
| Blade hardness: | 59-60 HRC |
| Handle material: | GRNPU |
| Sheath material: | Kydex |
| Colors: | |
| Blade color: | Black / Coyote |
| Handle color: | Black / Coyote / Olive |
| Sheath color: | Black |
| Dimensions: | |
| Overall lenght: | 245 mm / 9,6 inch |
| Lenght of blade: | 120 mm / 4,7 inch |
| Thickness of blade: | 5,5 mm / 0,2 inch |
| Weight of knife: | 205g / 7,23 oz |
| Molle clips: | Included |
| Black paracord: | Included |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
