Blade: Stonewash / Plain edge, Handle and Lock: G10 Black / Liner Lock
In Stock
| ANVZ200PLUS-001
EAN: 8594194205584
3.324 Kč
Blade: Stonewash / Plain edge, Handle and Lock: G10 Olive / Liner Lock
In Stock
| ANVZ200PLUS-005
EAN: 8594194205706
3.419 Kč
Blade: Stonewash / Plain edge, Handle and Lock: GRN Black / Liner Lock
In Stock
| ANVZ200PLUS-003
EAN: 8594194205607
2.849 Kč
Blade: DLC Black / Plain edge, Handle and Lock: G10 Black / Liner Lock
In Stock
| ANVZ200PLUS-002
EAN: 8594194205591
3.609 Kč
Blade: DLC Black / Plain edge, Handle and Lock: G10 Olive / Liner Lock
In Stock
| ANVZ200PLUS-006
EAN: 8594194205713
3.704 Kč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FOLDING KNIVES |
|---|---|
| Blade style: | Spear Point |
| Opening system: | Two-handed / One-handed |
| Lock type: | Liner Lock |
| Pocket clip: | Deep Carry Reversible |
| Pivot type: | Bearings |
| Materials: | |
| Blade material: | Sleipner |
| Blade hardness: | 60 HRC |
| Handle material: | G10 / GRN |
| Flipper material: | Pet-G |
| Colors: | |
| Blade finish: | Stonewash / DLC |
| Handle color: | Black / Olive |
| Flipper colors: | Black, Orange, Olive |
| Dimensions: | |
| Lenght of knife: | 205 mm / 8 inch |
| Lenght of blade: | 85 mm / 3,3 inch |
| Thickness of blade: | 3,5 mm / 0,1 inch |
| Weight of knife: | 98 g / 3,5 oz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



