Blade: BB DLC Black / Plain edge, Handle and Lock: GRNPU Black
In Stock
| ANVZ070-001
EAN: 8594194204693
1.424 Kč
Blade: BB DLC Black / Plain edge, Handle and Lock: GRNPU Rosewhite
Out of Stock
| ANVZ070-004
EAN: 8594194204723
1.424 Kč
Doplňkové parametry
| Kategorie: | FOLDING KNIVES |
|---|---|
| Blade style: | |
| Opening system: | Two-handed |
| Lock type: | Slipjoint |
| Materials: | |
| Blade material: | Sleipner |
| Blade hardness: | 59-60 HRC |
| Handle material: | GRNPU / ABS |
| Colors: | |
| Blade color: | DLC |
| Handle color: | Black / Rosewhite / Mintwhite / White |
| Dimensions: | |
| Lenght of knife: | 155 mm / 6,1 inch |
| Lenght of blade: | 55 mm / 2,1 inch |
| Thickness of blade: | 3 mm / 0,1 inch |
| Weight of knife: | 65 g / 2,3 oz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
