Doplňkové parametry
| Kategorie: | CUSTOM |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594194205492 |
| Opening system: | Two-handed |
| Lock type: | Slipjoint |
| Blade material: | Sleipner |
| Blade hardness: | 59-60 HRC |
| Handle material: | GRNPU |
| Handle color: | Rosewhite |
| Lenght of knife: | 155 mm / 6,1 inch |
| Lenght of blade: | 55 mm / 2,1 inch |
| Thickness of blade: | 3 mm / 0,1 inch |
| Weight of knife: | 65 g / 2,2 oz |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.



